0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Акварел Hydrangea Букет Цвеќе Ѕид Налепници, Виолетова Летање Цветни Цвет Ѕид Decals, ZONITOK Розова Зголеми Цвет Ѕид Оркестарот Mural за Девојки Спална соба Дневна Соба Училниц

Акварел Hydrangea Букет Цвеќе Ѕид Налепници, Виолетова Летање Цветни Цвет Ѕид Decals, ZONITOK Розова Зголеми Цвет

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

【Преглед】Овој сет на акварел цвеќиња ѕид decals ќе донесе шарени освежување на промените на ѕидовите.Тоа ќе се трансформира во вашата соба во секунди, уникатен и прифатлива, забавен и креативен начин на декорација. 【Премиум Материјалот】Нашите цветни цвет ѕид налепници се отстранува само-лепило пвц материјал, лесно да се држи и да кора, пренослив и водоотпорен. 【Кора И се Држи】самолепливи, само се држи на мазна, рамна, сува и прашина слободен простор на вашиот ѕид без алатки.Не леплива остатоци, и не треба да се грижите за оштетување на ѕидот на бои. 【Декорација Сцени】Погодна за декорација на вашата спална соба, дневна соба, детска соба, или канцеларија, и, исто така, совршен за врати, прозорци, плакарот декорација.Добар партнер за недостатоци ѕид, покривање на оштетениот дел на ѕидот. 【Пакет се Вклучени】Ѕид decals x 1, Производ големина : 105cm/41.3 во x 90cm/35.4 во.Ѕидот decals се состои од 2 Парчиња мали ѕид decals.Заврши големина како слика се прикажува.

За стоката

Слична стока во категоријата