0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сите во Еден Шминка за Полнење,12 Бои Гол Трепет Палета Сенки, Водоотпорен Црниот Eyeliner Молив, Дуо Притисне Веѓа Прав Комплет, 5 Четки Со жив песок Козметички Торба Под

Сите во Еден Шминка за Полнење,12 Бои Гол Трепет Палета Сенки, Водоотпорен Црниот Eyeliner Молив, Дуо Притисне

DEN 551.52
Това е достапна

Износот

Шминка подарок собата е фестивал комбинација мешани карактеристики 12 бои netural сенки palett и црна водоотпорен eyeliner молив.Плус дуо веѓа прав и 5 компјутери малку четки сет.Се разбира не е симпатична блескава шминка торба опремени со сите овие работи што ви треба за дневно или ноќно заслепуваат.Сенката за очи палета со 12 гол природни нијанси и двојно заврши четка, суптилни бои со трепет сатенски финиш,лесна-за-мешавина формула понудат широк спектар на високо пигментацијата и мазни во прав за да се слој на очи без никаков напор.Тоа, исто така, долготрајни и не е лесно да падне.Водоотпорен црна течност eyeliner со ултра-прецизни совет за лесна апликација да се создаде иконите мачка очи.Дуо притисне веѓа прав sculpting полнење во два browns да ви помогне да се постигне совршено обликувана s навистина добар избор за да се земе да патуваат или да се испрати како присутни.

За стоката

Слична стока во категоријата