0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Crayola Делукс Боја 'N Кадифен Лама, 10 Полнети Животни - Нерешено, се Мијат, повторна употреба – со 2 Ултра-Чиста Перат парична Казна Линија Маркери, 1 Ултра-Чиста Перат Ши

Crayola Делукс Боја 'N Кадифен Лама, 10 Полнети Животни - Нерешено, се Мијат, повторна употреба – со 2 Ултра-Чиста

DEN 380.16
Това е достапна

Износот

Креирај еден-на-еден вид ремек-дело со Crayola Делукс Боја 'N Кадифен Лама.Децата може да се лавра боја, се мијат и бојата повторно за бескрајни креативност!.Оваа симпатична Лама доаѓа со четири ултра-чиста перат маркери за боење забава и измијте способност можете да им верувате.Креативност и забавата никогаш не завршува со Делукс Боја 'N Кадифен Лама!.За Најдобри Резултати : се Мијат веднаш во ладна или топла миење циклус не користите prewash или хлор кајгана Висат сува или сува на ниска топлина Повтори перење може да се бара.Боја : Лама Овој медиум 10" кадифен лама доаѓа со сето она што вашето дете треба да се создаде ремек-дело.Тие може да го прилагодите нивната Боја N' Кадифен лама со 2 Crayola ултра-чиста перат казна-линија маркери,1 Crayola ултра-чиста перат широка линија за напредок, и 1 Crayola ултра-чиста перат stamper маркер!Кога сите тие го направи боја, едноставно стави на лама кадифен во машина за перење и да почне забава одново!Бојата N' Кадифен лама е нивната сопствена обновливи платно!.

За стоката

Слична стока во категоријата