0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пешачење Пол Додатоци Гума Совети,Одење Стап Совети Гума 10pcs Пешачење Пол Совети Замена,Круг Гума Замена Пол Совет Заштитници за Пешачење Столбови, Одење Стапчиња,

Пешачење Пол Додатоци Гума Совети,Одење Стап Совети Гума 10pcs Пешачење Пол Совети Замена,Круг Гума Замена Пол

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

⛰【Високо-квалитетни материјали】Гума Замена Пол Совет Заштитници користиме високо квалитетни и издржливи ПВЦ пластични материјали, кои се безбедни и еколошки и може да се користи за долго време со доверба. ⛰【Универзална големина】Овој круг пешачење пол гума совет кој има внатрешен дијаметар на 11mm на врвот, надворешен дијаметар од 17mm на врвот, и надворешниот дијаметар на долниот крај од 24mm.Тоа е погоден за 99% од пешачење половите на пазарот и може да се купи со доверба. ⛰【Безбедни и не се лизга】Одење Стап Совети Гума е да се носат-отпорни и не се лизга, и не се лизга дизајн може да се обезбеди ваша безбедност при користење на тоа. ⛰【Широко се користи】Нашите пешачење пол замена гума главата е погодна за тротоари, бетонски, дрвени подови, планински патишта, камен патишта, и е погодна за различни терени како и временските услови. ⛰【По-продажбата на услугата】имаме високо-квалитетни производи и професионален тим.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Може да се купи со доверба.Име на производ : пешачење пол додатоци круг нога cover Product тежина : 180g Product големина : 40*23mm Product материјал : PVCProduct боја : црна.

За стоката

Слична стока во категоријата