0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BAOWKQ Тоалет Четка Долго се Справи со Мека Коса Тоалет Четка Постави Силикони Ѕид Монтирани Тоалет Четка Без Мртов Агол (Боја : А) GINOLEI (Боја : A)

BAOWKQ Тоалет Четка Долго се Справи со Мека Коса Тоалет Четка Постави Силикони Ѕид Монтирани Тоалет Четка Без Мртов

DEN 1608.00
Това е достапна

Износот

Заштита на животната средина материјал безбедно силни и издржливи. 360° чисти без мртви краеви може да се користи во различни средини погодно за секојдневно чистење.Четка дизајн на чиста и хигиенски живот ќе биде подобро ако сте.Виси и слетување со двојна употреба не земјиште окупација.ставете фирма носивоста е силна и можат да бидат поставени по желба, без паѓа.Деконтаминација е светлина и лесно и тоалет е како чисто како нови.Седиштето на производот производи, Joshin Denki, Ichinao јас очекувате да добиете светлина, и да се обезбеди добра услуга и може да биде слободен дух.Прашања за тоа што да се направи, колку што е потребно, и одговорот на првиот час на моите работи.Заштита на животната средина материјал безбедно силни и издржливи.360° чисти без мртви краеви може да се користи во различни средини погодно за секојдневно чистење.Четка дизајн на чиста и хигиенски живот ќе биде подобро ако сте.Виси и слетување со двојна употреба не земјиште окупација.ставете фирма носивоста е силна и можат да бидат поставени по желба, без паѓа.Деконтаминација е светлина и лесно и тоалет е како чисто како нови.Име на производ : тоалет brush Product материјал : ++PPProduct големина : види на сликата below Style : Ѕид-монтирани、Кат standing Package се Вклучени : 1*тоалет brushnotes : Почитувани купувачот поради светлосни ефекти осветленост на дисплејот прирачник за мерење и други причини на боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни набљудувачи на слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

За стоката

Слична стока во категоријата