0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ST30 Мини LED Светло во Видео 5000K-6000K Vlog Пополнете Светлината CRI95+ вградена Литиум Батерија со Ладна Чевли Планината Бела Diffuser 6pcs Боја Филтри за паметен Телефон Спортски

ST30 Мини LED Светло во Видео 5000K-6000K Vlog Пополнете Светлината CRI95+ вградена Литиум Батерија со Ладна Чевли

DEN 369.36
Това е достапна

Износот

Помек Светлина за Вашата Vlog : Доаѓаат со силиконски diffuser, што може да се направи светлина помек и не блескави; и дното ладно чевли адаптер со 1/4 инчи завртка дупка ви овозможува да инсталирате LED да камера, телефонот носителот или други заградата лесно.Повеќе Светла за Осветлување : Донесува 30pcs високо-квалитетни LED монистра и боја рендерирање индекс е до 95+; и првите студени чевли дизајн ви овозможува да користите повеќе LED светла заедно за да се добие повисок степен на осветл.7 V 750m Ah литиум батерија, долго траење на батеријата, и лесно може да се полнат преку видот-C порт за полнење и полнење преку USB кабел е вклучен.3 оз Пакет Големина : 6.Долготрајна Батерија : Вграден-во 3.7 V 750m Ah Полнење Port : Тип-C Полнење Напон : 5 V Прозрачна Флукс : 800 LUX на 0.

За стоката

Слична стока во категоријата