0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нерѓосувачки Челик Нечистотија Смена Педикир Алатка Помине Корекција Жена Cuticle Тример Ingrown Ноктот Nippers Мртвите Кожата Зафат Машина Пети Ноктите Clippers(L)

Нерѓосувачки Челик Нечистотија Смена Педикир Алатка Помине Корекција Жена Cuticle Тример Ingrown Ноктот Nippers

DEN 194.64
Това е достапна

Износот

Оваа помине cuticle ножици е направен од нерѓосувачки челик материјал, издржлив и convenietn да го користите за долго време.Нагло се намали тешко ноктите, без солза, совршен за лекување на onychomycosis, ingrown ноктите и paronychia.Ергономски дизајн, не се лизга се справи со, силни и издржливи за да го користите, која ќе ви овозможи да се вратите на вашите нокти подобро.Широко се користи погоден за лекар, професионални manicurist и за домашна употреба.Пакетот вклучува : 1 x Помине Cuticle Ножици.Тип : Ноктите Cuticle Scissors Package вклучува : 1 x Помине Cuticle Scissors Color : Сребро и black Material : Нерѓосувачки челик,Foam Optional Големина : S, 8.5 x 9.5 cm / 3.34 x 3.74 во, L, 8.5 x 12.5 cm / 3.34 x 4.92 во овој помине cuticle ножици е направен од нерѓосувачки челик материјал, издржлив и convenietn да го користите за долго време.Нагло се намали тешко ноктите, без солза, совршен за лекување на onychomycosis, ingrown ноктите и paronychia.Ергономски дизајн, не се лизга се справи со, силни и издржливи за да го користите, која ќе ви овозможи да се вратите на вашите нокти подобро.Широко се користи погоден за лекар, професионални manicurist и за домашна употреба.Ножици само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.

За стоката

Слична стока во категоријата