0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Добредојдовте Може да Сите КОИ Доаѓаат КАКО Гости ја Напушти, КАКО што Пријатели 0923 Винил Ѕид Цитати Налепница.

Добредојдовте Може да Сите КОИ Доаѓаат КАКО Гости ја Напушти, КАКО што Пријатели 0923 Винил Ѕид Цитати Налепница.

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Ова е за винил ѕид decal што е прикажано на сликата.Големина : 22" x 10".Ѕидот цитати се еден од најновите трендови во домашниот ентериер.Оваа нова мода е совршен начин да се изразиме себе си или да се додаде дека малку повеќе на допир на една соба без кршење на банката.Винил ѕид цитати се даде на изгледот на една рака-насликани збор, го цитирам, или велејќи без трошоци, време, и трајна боја на вашиот ѕид.Тие се лесно да се примени и може да биде лесно да се отстрани без да се оштети вашите ѕидови.Нашите цитати може да се примени за да се ѕидови, врати, прозорци, или било која друга цврста, мазна или полу-текстура површината.

За стоката

Слична стока во категоријата