0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Vocs Кујна Виси Корпата За Ѓубре Кујната Кабинет Вратата Виси Големи Ѓубре Депонија Дома Мода Креативни Coverless Пластична Кутија За Складирање Мали Ѓубре Тоалет

Vocs Кујна Виси Корпата За Ѓубре Кујната Кабинет Вратата Виси Големи Ѓубре Депонија Дома Мода Креативни Coverless

DEN 434.88
Това е достапна

Износот

★Врата назад дизајн : Заштита, со заштитна испакнатини, ќе не хаос вратата. ★Зајакнување на товарот : барел има силна носивоста, носат-отпор и носат-отпорност и долг животен век. ★Складирање функција : Можат да бидат ставени во бања, складирање бања материјали, итн. ★Цврсти и издржливи : Дебела дизајн, редење до е исто така добро. ★PP материјал : Тоа е направен од високо квалитетни PP материјал, кој е лесен за квалитет чистење и роман изглед.Бренд : Vocs Color класификација : сина, розова, gray Material : заштита на животната средина pp Size : должина * ширина * висина (16 * 21 * 14) cm Product нето тежина : 100g Capacity : 2 LShape : долго cylinder Category : lace Features : мулти-боја свежи, едноставни и стилски, погоден за kitchen Scope : десктоп, кујна, спална соба, бања, bathroom Commodity потекло : Копното China Product пакување : корпата за Ѓубре* 1, OPP вреќа *1.

За стоката

Слична стока во категоријата