0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Robern MC2030D6ABRE4 М Серија Медицина Кабинет

Robern MC2030D6ABRE4 М Серија Медицина Кабинет

DEN 324.00
Това е достапна

Износот

Моќ често користени предмети, како што се електрични жилети, четка и фенови за коса со користење на еден од двата приклучоци поставена во внатрешноста на плакарот.USB порта трошоци вашиот мобилен уред во близина.Програма на надворешни LED автоматски да се обезбеди ноќно осветлување во 12-часовен на зумот.Спречи запотен рефлексии со 45 минута тајмер-от за електронски Defogger.Ја осветлената, врата-монтирани on/off прекинувач ви овозможува за еден допир контрола.НАЈДЕТЕ светлина од внатре со ентериер светло кое се пали кога вратата е отворена и автоматски да се исклучи кога ќе се затвори.Имајте мали метални орудија уредно наредени и блиску на дофат на раката на Магнетна област се наоѓаат во железничкиот на кабинетот, освен за 12 инчен Ширина електрични MC2030 D6 ABRE4. М серија 19-1/4 инчен x 34 инчен x 6 инчи лак врвот кабинет со bevel работ, десен зглоб, електрични, ноќ светлина и defogger.

За стоката

Слична стока во категоријата