0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Haida HD4670-82 77mm / 82mm Магнетни Филтер Поставени MC Оптичко Стакло Вклучувајќи Адаптер, ND64, ND1000, CPL, Магнетни Леќа Капа, Желка Случај, 77mm да 82mm Чекор Прстен

Haida HD4670-82 77mm / 82mm Магнетни Филтер Поставени MC Оптичко Стакло Вклучувајќи Адаптер, ND64, ND1000, CPL,

DEN 8184.00
Това е достапна

Износот

►Филтерот #1 82mm Магнетни ND64 6 Запре 1.8 ND Филтер. ►Филтерот #2 82mm Магнетни ND1000 10 Запре 3.0 ND Филтер.Адаптер прифаќа Конвенционалните 82mm Леќа Капи и може да се остави на вашиот објектив. ►Филтерот #3 82mm Магнетни CPL. ► Вклучува 82mm Магнетни Леќа Капа. ► Вклучува 82mm Магнетни Адаптер & Магнетни 77mm да 82mm Чекор До Прстен. ►Вклучува "Желка" Тешко Школка За Патување / Чување. ►Закорави, Лесно Чистење Горниот Слој На Вода, Масло, Прашина, Отпечатоци & Отпорен На Гребење. ►Haida Магнетни Филтри Се Целосно Компатибилни и Заменлив со Kase & МРАЗ Magco Магнетни Филтри. ►Swap Филтри Супер Брз. ►До 4 Haida Магнетни Филтри можат да бидат Поставени. ►Нема Боја Екипа. ►Исклучително Лесен.Филтри Тежат околу 1oz.

За стоката

Слична стока во категоријата