0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MITINI Чиста Kolinsky Sable Губење на доградба на Акрилни Нокти Четка со ОВАЛЕН Облик на Дрво се Справи со Про Салон Квалитет Помине Уметност Алатка За на доградба на Акрилни

MITINI Чиста Kolinsky Sable Губење на доградба на Акрилни Нокти Четка со ОВАЛЕН Облик на Дрво се Справи со

DEN 431.76
Това е достапна

Износот

100% Чиста Kolinsky Sable На Доградба На Акрилни Нокти Четка.Дрвена Рачка,Многу мазна и лесно да се користи.Четки за коса можете да crimp со себе.Чувајте го обликуваат многу добро.Косата, стави капа за да се заштити и пакет во круг пвц цевка.Лесно е да се користи и дава мазна акрилик апликација.Достапни Големина : 8# 10#.Тоа ги задоволува вашите различни акрилик дизајн на побарувачката.Совршен нокти алатка за професионална салони и во домашни DIY помине уметност.Ноктите четка не подели или деформација,трајни производи за долго време се користи.Не-деформација и не-corroding, трајни производи за подолга употреба,долготрајни перформанси,овална тип четка за нокти.

За стоката

Слична стока во категоријата