0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Квантна Storage Системи P54GY Shelving Пост, Епоксидни Сива Заврши, 54 Висина

Квантна Storage Системи P54GY Shelving Пост, Епоксидни Сива Заврши, 54 Висина

DEN 539.04
Това е достапна

Износот

16 Мерач Јаглероден Челик измислица.Епоксидна Сива Заврши.Двојно жлебови видливи на 1" на зумот.Брзо и лесно собранието поради нумерирање на секој ритам.Израмнување нога со пост вметнете и пост рачката за да се овозможи висина флексибилност.Сите мислења се изработени од 16 мерач јаглероден челик со нумерирани бразди на еден инч зголемувања и дозволи за полица за инсталација.Броеви се отпечатени помеѓу каналите за брз собранието.Мислења се двојно жлеб во конзистентни интервали за дополнителни брза идентификација.Пост levelers и пост се внесува заедно со сите мислења.Инсерти и levelers не може да се користи во врска со матични casters.

За стоката

Слична стока во категоријата