0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
за Samsung Галакси Z 3 Пати 5G Случај со Рака Луксузни СТП Кожа Симпатична Пеперутка Дизајн, Мека Lighweight Shockproof Заштитна Телефон Случај Покритие за Samsung Z 3 Пати за Девојки Ж?

за Samsung Галакси Z 3 Пати 5G Случај со Рака Луксузни СТП Кожа Симпатична Пеперутка Дизајн, Мека Lighweight Shockproof

DEN 455.76
Това е достапна

Износот

[Samsung Галакси Z 3 Пати Случај Покрие] : Spegcially дизајниран телефон случај покритие за samsung z 3 пати 5g објавен во 2021,не одговара за било кои други модели,поддржува безжична chariging. [Преносни Рака Функција] : симпатична сјајот lanyard рака држачот е многу корисно за фаќање надвор и да оди во шопинг, посебно кога сте зафатени со вашите раце како ни држи деца или премногу работи итн.Исто така,lanyard е пренослив како ви се допаѓа. [Високо-Квалитетни Материјали] : Ова галакси z 3 пати 5g Случај е направен од мек СТП кожа, се чувствува удобно и мазна,лесна да се стави на и полетување,пред назад со полно тело за заштита може да биде анти-нула,анти-жолта и анти-отпечаток. [Уникатен Прилично Моден Дизајн] : кул уметнички модел не само што изгледа домот, но, исто така, никогаш не ќе се избледени од увезени Германија вештини,живописни и жив дизајн. [Прецизност Cutouts] : сите копчиња и пристаништа се прецизно утврдено,совршен за вашиот самсунг galaxy z 3 пати,едноставно моден изглед носи префинет дизајн за максимална трајни перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата