0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KEEPREAL Подводни Цртан филм Животни Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена&Костим за капење,Travel&Плажа - Отпорен на Вода Влажни воздушни Перници - Совршени за Влажна Обле

KEEPREAL Подводни Цртан филм Животни Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена&Костим за капење,Travel&Плажа - Отпорен

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

Површината на мокра торба е отпечатена со модерни модели, и око-фаќање на дизајн те прави единствена.Без памук слој, дамките и мириса не се држи до вашата торба.Мала торба за вашиот toiletries, битови и undergarment, чорапи и други belongings Features:❤ Две џебови дизајн, голем капацитет, лесен за чување.7"; мала тежина, лесно да се носат.❤Разноврсна употреба, исто така може да се користи за чување на toiletries складирање торба, козметички торба, салфетка крпа, итн.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат торба,организатор и кеси.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.Пак внатре-надвор да се мијат.Reusable A подобра алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси, Влажни Кеси може да се користи повторно и повторно.Голем мокра торба е еднократно и е двојно обложени (внатрешни и надворешни), додека мала мокра торба е погоден за сѐ и сешто, како долна облека и toiletries.Тоа не содржат BPA и е безбедно за бебиња после тестирањето.9", може да се одржи на 2-3 пелени.8", држи до 8 пелени.Спецификација : Голема торба : L14.Совршен за надворешна употреба или за патување.Нашата топлина запечатени шевовите не дозволувајте вода бегство; водење на хаос каде што припаѓа - во внатрешноста на чантата. ✅МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ воздушни ПЕРНИЦИ-навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.Водоотпорен Protectionwet торба ткаенина е Twill водоотпорен крпа со TPU вградени во ткаенина. ✅ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите ткаенина е wipeable и машина перат. ✅ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН - Виси перење организатор доаѓа со рачка ремени за лесно да носат или да се откажам од некаде да се зачува простор, како за дете што се склопува, вратата копчиња, крпа род.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.

За стоката

Слична стока во категоријата