0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Drecode Мат Ковчег Лажни Ноктите Розова Бела Тебе Лажни Нокти Целосно Покривање Aryclic Екстра Долг Балерина Ноктите Секојдневно Партија Пром Датум Ноќен Клуб Клип Прити

Drecode Мат Ковчег Лажни Ноктите Розова Бела Тебе Лажни Нокти Целосно Покривање Aryclic Екстра Долг Балерина Ноктите

DEN 159.84
Това е достапна

Износот

Мат ковчег лажни ноктите се направени од високо квалитетна aryclic,без токсични за вашето тело, или на вашите нокти.Лесен за употреба и издржливи,може да се користи постојано.Може да трае околу 1-2 недели.Пинк тебе долго лажни нокти има 24 компјутери(12 големини).Без оглед на големината на вашите нокти се, можете да изберат правото големината на вашите нокти.Пакет вклучуваат 24pcs лажни нокти,1 лист 24 компјутери помине налепница и 1 buc случаен боја на ноктите датотека за вас,може да се намали и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа.Само 3 Минути, вие може да го добиете истиот убав ефект со себе наместо трошење половина час и плаќаат за скапи нокти услуга во нокти салон.Моден клип на ноктите совршено да се користи на свадба ,матурска ,датира, и тие, исто така, погодна за ноќта на Вештерките, Божиќ ,Денот на Вљубените и други фестивал.Тоа е прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка или сестра.Ако постои било каков проблем со производот, на,ве молиме слободно да ни e-mail.Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ги реши сите проблеми за вас.Ние ќе ви даде бесплатно враќање и замена рок од 30 дена.

За стоката

Слична стока во категоријата