0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мотоцикл Фендер Мотоцикл Задна Гума Тркала Страна Планината Фендер Mudguard Hugger Размавта Поздравниот Кал Guard за CB500X 2018-2021

Мотоцикл Фендер Мотоцикл Задна Гума Тркала Страна Планината Фендер Mudguard Hugger Размавта Поздравниот Кал Guard

DEN 3777.36
Това е достапна

Износот

Флексибилни трајни и лесни ABS пластика штити машина и возачот од остатоци и ветер налетите.Цврсти и трајни, не е лесно да се носат.Заштита на важни делови како што се мотоцикл радијатори и масло ладилници од нечистотија и штета предизвикана од патот остатоци и камен чипови.Нашата компанија сите производи Подлежат на Строга Квалитетот на Тест.Било какви прашања може да ги имаат при користење на овој производ, едноставно јавете ни се за замена или враќање на средствата.Ве молиме преглед на спецификации пред ставање на својата цел.Ние сме посветени на вашата комплетна сатисфакција, подобар производ и услуга.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме ги споделите со нас.Fitment : За CB500 X 2018-2021 Description : Предмет : Мотоцикл Задните Тркала Fender Condition : 100% сосема new Material : ABS Пластика со Челик Mount Color : black Package : 1 set Features : Цврста и сигурна заштита за шок апсорбер, батерија, издувниот систем, колектор, издувните размавта механизам и задни под рамка.Wetness и нечистотија повеќе не може да се распрсна непречено до нозете и долниот дел на нозете на патници и ниту навлезат внатрешните компоненти.Оваа hugger, исто така, ќе ефикасно да се заштити нозете на патниците од водата и воздухот остатоци.Висока јачина на уште софистицирани планината со неуништив ABS заштитник.Вие ќе примите објект од иста како на сликата, можеби некои разлика во боја како светлина за време на снимањето.

За стоката

Слична стока во категоријата