0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AOOF Ноќни Складирање Виси Торба Спалната соба Креветчето Пелена Складирање Виси Торба Оксфорд Ткаенина Виси Торба Спалната соба Двоен Кревет Складирање Торба Езер

AOOF Ноќни Складирање Виси Торба Спалната соба Креветчето Пелена Складирање Виси Торба Оксфорд Ткаенина Виси Торба

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

[Надградба дизајн] Постојат визуелни мрежа џебовите на двете страни, а постојат 2 мали џебови на предната страна од кесата, што ќе ви овозможи полесно чување на мали работи кои што често се користи како што се мобилни телефони, очила, пенкала, клучеви итн.се изгубени.Сите објекти кои често се изгубени. [Практична Серија] Користиме високо квалитетни памук и лен ткаенини, безбедно и перат, дише и издржливи.Виси кеси со водоотпорен поставата се многу погодни за чување на книги, списанија, коверти, документи, весници, играчки, козметика, зеленчук, овошје, закуски, итн. 【Исклучителна декорација】Големина : 28*11*18 CM, количка кога не е во употреба.Нашиот тим, кеси се симпатична и стилски изглед, додавање на убавината на домашна декорација. [Широк опсег на примена] На мултифункционален ѕид-монтирани вратата решетката може да бидат обесени на спалната соба, купатило, кујна, канцеларија, а исто така се погодни за виси на гардероба или облека железница.Ви обезбеди со идеална за складирање кутија за дребулии, заштеда на простор во домот. [Пакет содржина] Плакарот виси складирање управување со куки.Тие ќе ви помогнат да се организираат и да се соберат различни средена, да се создаде чиста и уредна соба, и да додадете боја на вашиот живот.Применливи сценарија : ѕид виси, гардероба виси, вратата и прозорецот hanging Color : виолетова, сина, црна, сива, сина, розова, езерото зелена, beige Storage сцена : спална соба storage Style : едноставен и modern Style : три-dimensional Category : Складирање Чување.

За стоката

Слична стока во категоријата