0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KEEPREAL Цртан филм Панда Влажно и Суво Вреќи за Бебе Крпа Пелени, Перат Патни Торби,Плажа,Фитнес Торба за бански костуми perfect &Влажна Облека, Pack 2

KEEPREAL Цртан филм Панда Влажно и Суво Вреќи за Бебе Крпа Пелени, Перат Патни Торби,Плажа,Фитнес Торба за бански

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

Спецификација : Голема торба : L14.Совршен за надворешна употреба или за патување.7"; мала тежина, лесно да се носат.Контактирате за ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Reusable A подобра алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси, Влажни Кеси може да се користи повторно и повторно.Единица Тежат : 130g Large торба за бебе пелена,пливачки костуми ,облека, фитнес облека и повеќе.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат торба,организатор и кеси.Лесно да се clean Our ткаенина е wipeable и машина перат.Водоотпорен Protectionwet торба ткаенина е Twill водоотпорен крпа со TPU вградени во ткаенина.8", држи до 8 пелени.Мала торба за вашиот toiletries, битови и undergarment, чорапи и други belongings Features:❤ Две џебови дизајн, голем капацитет, лесен за чување.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.❤Доаѓаат со snap lanyard за да се овозможи тоа може да бидат обесени насекаде.Пак внатре-надвор да се мијат.Без памук слој, дамките и мириса не се држи до вашата торба.Површината на мокра торба е отпечатена со модерни модели, и око-фаќање на дизајн те прави единствена. ✅ВОДООТПОРЕН И ОБНОВЛИВИ-Во мокра торба е направен од водоотпорен TPU.Голем мокра торба е еднократно и е двојно обложени (внатрешни и надворешни), додека мала мокра торба е погоден за сѐ и сешто, како долна облека и toiletries.9", може да се одржи на 2-3 пелени.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.❤Разноврсна употреба, исто така може да се користи за чување на toiletries складирање торба, козметички торба, салфетка крпа, итн.Пак внатре-надвор да се мијат.✅ДОВОЛНО ПРОСТОР-2 компјутери се вклучени, Голема торба : L11. ✅МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ воздушни ПЕРНИЦИ-навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.

За стоката

Слична стока во категоријата