0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CFJKN Pullup Бар Хоризонтална шипка, Заклучување/Тешки Вратата се Повлече До Лентата за Горниот дел на Телото Тренингот Бар да се Повлече до Лентата за Вратата,Black_110-140cm

CFJKN Pullup Бар Хоризонтална шипка, Заклучување/Тешки Вратата се Повлече До Лентата за Горниот дел на Телото Тренингот

DEN 2735.76
Това е достапна

Износот

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - се Повлече До Лентата за прилагодување од 96 - 120cm па каде и да имаат стандардна големина на рамка на врата можете да инсталирате нашите вежба бар во само неколку минути и се уште се наградува сесија во.СЕ СЕБЕ си ВО BEACHBODY ОБЛИК-Тело Тренингот Бар идеали за повлече-up прозорци, брадата-ups, да се применат назад, biceps и рамото.ТЕЛО ТРЕНИНГОТ - Брадата-Up Бар да ја Додадете нашата брадата до лентата за вашиот стан или дома опрема за вежбање за да се добие во форма сакате да биде.СИЛНА & SAFE - Ова Вратата Брадата До е направен од високо трајни челични Цевки кои , постои сигурност за заклучување на уредот,со 2 не се лизга гумени подлога, тоа нема да го уништи вашата врата рамки кога се инсталира.СОВЕТИ - Не го инсталирајте го повлече до бар во стакло, плочки, позадини и агли, тоа е лесно да се лизга.Хоризонтална шипка Може да биде погодно наредени на doorframe или ходник, нека вашето тело да се релаксираат кога и каде.Зајакнување на контрола, горниот дел од телото сила и рамо, рака на власта.ПРОИЗВОД DETAILSName : Преносни се повлече-up bar Material : Челични цевки, пена, rubber Color : црна + црвено Дебелина : 3mm Maximum оптоварување : 882 фунти (400 кг)Големина : Стигнале, најкратката должина : 96cm, најдолго : 120cm.СОБРАНИЕТО ИНСТРУКЦИИ : 1. Прилагодување на должината на повлече-up бар.2. Инсталирајте го повлече-up бар и rotate на лентата за да adsorb на рамка на врата.Затворање на анти-лабава заклучување фаќа.3. Тест ако инсталацијата е стабилна доволно потоа започнете ја вашата вежба.Се обрне внимание да не користете го повлече до бар вратата на стаклена врата, издлабени врата или други кревка рамка на врата.

За стоката

Слична стока во категоријата