0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување Плажа Торбичка, Водење Коњи Пејзаж

xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување

DEN 215.52
Това е достапна

Износот

Вид Забелешка : xigua цврсто се придржуваат до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служи на нови и стари клиенти.Не само практични туку исто така убави.Принуден од страна на zip затворање, вашите додатоци во внатрешноста не може да падне надвор лесно.Во овој момент, може да се мие со рака или со машина за перење.Оваа влажна крпа торбичка ќе сува брзо.Исто така се користат како обновливи торбичката за деца материјал или градите пумпа делови.Малку крпа торба има еден џеб за вашите мали објекти, како сочинуваат essentials, паметен телефон, копчиња и ткива.6 OZClosure Тип : Мазна zipper Portable : Силна зглоб strap Package Вклучувајќи : 2 x Влажно и Суво Pouchxigua има за цел дизајнирање на разни живописни модели сува влажни пошта, врз основа на неговата целосна функција и висок квалитет.Ако некој се однесува на, ве молиме слободно да ни каже.7" (15 x 22cm)Тежина : 4.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата крпа пелена влажни кесички се направени од високо квалитетни twill ткаенина, кој може да му одолее на вода за да се осигурите дека вашиот работи сува и влажна заминеме.Добар избор за кампување, салата, плажа, базен или крпа diapering.Големите торбичка има две прегради дизајниран за одделување на чисти оние од валкани оние, пространа за вашиот бански костуми perfect или неформални носи.ZIPPERED МОКРА ТОРБА СО WRISTLET : Со мазни патент и корисна рачка, 2 пакети влажни џеб кеси се лесно да се носат.УНИКАТЕН & ЖИВОПИСНИ ШЕМА ДИЗАЈН : печати на нашата мокра торба tote сет ги опфаќа внатре и надвор.2" (30 x 36cm)Мали влажно и суво торба за toiletries : 5.ПРЕНОСНИ ВЛАЖНИ ТОРБИЧКА ЗА ОТВОРЕНО : Совршен за ставање вашите валкани алишта.ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.Тоа е мора да има за вас.Широката употреба и мода печати ќе ги задоволи сите ваши потреби, исто така, може да биде екстра убав подарок за вашето семејство/пријатели на Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Децата Ден итн.

За стоката

Слична стока во категоријата