0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Neufday Нерѓосувачки Челик Ѓубре Торба Полица Дома Кујната Countertop Виткање Ѓубре Торба Заградата Носителот Организатор Dishcloth Крпа Багажник

Neufday Нерѓосувачки Челик Ѓубре Торба Полица Дома Кујната Countertop Виткање Ѓубре Торба Заградата Носителот Организатор

DEN 737.76
Това е достапна

Износот

✿ Конвексни Рачки На Двете Страни, Погодно Да Се Откажам Пластични Кеси, Исто Така, Може Да Се Поправи На Пластични Кеси. ✿ Нерѓосувачки Челик Решетката Е Anti Rust, Не Е Лесно Да Се Деформира, Цврсти И Издржливи Во Употреба. ✿ Виткање Дизајн, Простор За Заштеда На Енергија И Лесен За Употреба. ✿ Погоден За Користење Во Дневна Соба, Кујна, Канцеларија, На Отворено, Итн. ✿ Големи Отворање Дизајн, Лесно Да Се Користи. 1. Нерѓосувачки Челик Решетката Е Anti Rust, Не Е Лесно Да Се Деформира, Цврсти И Издржливи Во Употреба. 2. Виткање Дизајн, Простор За Заштеда На Енергија И Лесен За Употреба. 3. Погоден За Користење Во Дневна Соба, Кујна, Канцеларија, На Отворено, Итн. 4. Голем Отворање Дизајн, Лесно Да Се Користи. 5. Конвексни Рачки На Двете Страни, Погодно Да Се Откажам Пластични Кеси, Исто Така, Може Да Се Поправи На Пластични Кеси.

За стоката

Condition:
100% Brand New
Material:
Stainless Steel
Color:
As Pictures Show
Folding Size:
Approx. 27 * 17Cm / 10.6 * 6.6In
Package Weight:
Approx. 158G
Package List:
1 * Garbage Trash Bag Rack :
Note:
1. Please Allow 0-2Cm Error Due To Manual Measurement.&Nbsp;Thanks For Your Understanding. :
2. Monitors Are Not Calibrated Same, Item Color Displayed&Nbsp;In Photos May Be Showing Slightly Different From The Real&Nbsp;Object. Please Take The Real One As Standard. :

Слична стока во категоријата