0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ЕРТ ГРУПА Оригинални Дизни TPU Случај за Samsung Галакси A51, Течни Силиконска Маска, Флексибилни и Тенок, Заштитна за Екран, Shockproof и Анти-Нула Телефон Случај

ЕРТ ГРУПА Оригинални Дизни TPU Случај за Samsung Галакси A51, Течни Силиконска Маска, Флексибилни и Тенок, Заштитна

DEN 550.08
Това е достапна

Износот

ВИСОК КВАЛИТЕТ на : Телефон случај со оригинален и лиценциран Дизни печати беше изработен од специјален TPU материјал.Издржливи TPU силиконски слој обезбедува анти-се лизга на зафат се чувствува и мека на допир.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Прецизни cutouts за телефонот покрие овозможи лесен пристап до сите порти, камера, звучници и mics.МОДЕЛ : Висок квалитет и high-definition дигитални слики совршено го претставува ликови.ЗАШТИТА : Случај покрива целото телефон, вклучувајќи ги и сите копчиња.Го штити телефонот од удари и гребнатини.ОРИГИНАЛНОСТ : На производ е лиценциран за трговска марка, што го прави отпечатоци 100% оригинални.Вклучени Компоненти : Мобилен телефон случај.Телефон случај со оригинален и лиценциран Дизни печати беше изработен од специјален TPU материјал.Издржливи TPU силиконски слој обезбедува анти-се лизга на зафат се чувствува и мека на допир.Случај Прецизни cutouts за телефонот покрие овозможи лесен пристап до сите порти, камера, звучници и mics.Висок-квалитет и high-definition дигитални слики совршено го претставува ликови.Случајот го покрива целото телефон, вклучувајќи ги и сите копчиња.Го штити телефонот од удари и гребнатини.Производ е лиценциран за трговска марка, што го прави отпечатоци 100% оригинални.

За стоката

Слична стока во категоријата