0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Црна, Црвена и Сина Силиконска Гума Далечински Копче за Капакот на Држачот за Повикување Фоб Кожата Покритие за 4runner Venza Авалон Land Cruiser Camry

Црна, Црвена и Сина Силиконска Гума Далечински Копче за Капакот на Држачот за Повикување Фоб Кожата Покритие за

DEN 239.52
Това е достапна

Износот

Висок квалитет со силиконска гума заштитниот поклопец за вашиот постоечки keyless entry далечинскиот управувач или на копчето.Спречување на оштетување и да го персонализирате вашиот далечински или копче.Прецизни fitment,совршено се вклопуваат за вашиот клуч.Исклучително светлина, трајни производи за употреба и лесно да се чисти.Види опис на производот за листа на компатибилни возила.Одговара на возила подолу : 3 X Копче Опфаќа(1 Црвена и 1 Сина и Црна 1) 3 Копчиња Со Логото на Грб Работи на 2010-2014 4 Runner 2008-2014 Land Cruiser 2010-2013 Prius 2012-2013 Prius C 2012-2013 Prius PHV 2012-2013 Prius V 2008-2013 Highlander/Хибрид 2009-2011 Venza 2007-2010 Camry 2007-2010 Авалон 2010 Prado.

За стоката

Слична стока во категоријата