0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Siam Растенија Оживее Шампон и Балсам со Рузмарин и Мента - Наместете C.

Siam Растенија Оживее Шампон и Балсам со Рузмарин и Мента - Наместете C.

DEN 4725.84
Това е достапна

Износот

Сет се состои од : Siam Растенија Оживее Шампон 470 g.Siam Растенија Оживее клима уред 420 g.Siam Растенија Оживее Шампон : ревитализација на Овој шампон е погоден за секојдневна употреба, помагајќи да се укине духови и да го оживее телото и умот.Siam Растенија Оживее средството за смекнување на косата : Мејнстрим за нега на коса производи често содржат синтетички хемикалии, кои може да се одземе на косата на нејзините природни масла, оставајќи сува и оштетена.Siam Растенија, климатизери користиме состојки кои ги очисти, состојба и да се храни коренот на косата природно.Вклучувањето на розмари и peppermint направи оваа клима уред дека ќе ви се ревитализира и на вашата коса!.Siam Растенија Оживее Шампон : ревитализација на Овој шампон е погоден за секојдневна употреба, помагајќи да се укине духови и да го оживее телото и умот.Мејнстрим за нега на коса производи често содржат синтетички хемикалии, кои може да се одземе на косата на нејзините природни масла, оставајќи сува и оштетена.Siam Растенија, шампони користиме состојки кои ги очисти, состојба и да се храни коренот на косата природно.Тие се целосно ослободени од груби синтетички детергенти и мириси, багрила и конзерванси.Добро за вас, добри за планетата.Siam Растенија Оживее средството за смекнување на косата : Мејнстрим за нега на коса производи често содржат синтетички хемикалии, кои може да се одземе на косата на нејзините природни масла, оставајќи сува и оштетена.Siam Растенија, климатизери користиме состојки кои ги очисти, состојба и да се храни коренот на косата природно.Вклучувањето на розмари и peppermint направи оваа клима уред дека ќе ви се ревитализира и на вашата коса!.

За стоката

Слична стока во категоријата