0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JKXWX Тоалет Четка Компактен Самостојна Длабоко Чистење Тоалет Четка и Керамички База, Ергономски Хром Декоративни се Справи, Не се Лизга и Издржливи, со Поклопец Чет

JKXWX Тоалет Четка Компактен Самостојна Длабоко Чистење Тоалет Четка и Керамички База, Ергономски Хром Декоративни

DEN 2495.76
Това е достапна

Износот

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере. Спирала анти-пропадна четка глава : спиралата дизајн на четка главата, со анти-пропадна тема, не е лесно да се падне, може да биде заменет.Тоа не е само алатка, но, исто така, повеќе како декор за бања.Тоалет четка со индивидуални носителот обезбедува едноставна и дискретен простор кој држи подови чисти и суви; Tucks уредно покрај тоалет; Не-пропадна, не се лизга пена база држи на сад четка обезбеди; се Залага да дневни use Product име : Компактен независни длабоко чистење тоалет brush Product големина : висина 16.

За стоката

Слична стока во категоријата