0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Drillco,6-32, Спирала Точка Славини, High Speed Челик, Светла, Приклучок (12 Парчиња)

Drillco,6-32, Спирала Точка Славини, High Speed Челик, Светла, Приклучок (12 Парчиња)

DEN 604.80
Това е достапна

Износот

Спирала Точка Допрете.Спирала Точка чешмите се идеални за производство на прислушување преку дупки.Понекогаш се нарекува ?Пиштол Чешмите?спирала точка чешмите ?пука?чипови пред допрете.Големини : Машина Завртка Материјал : High Speed Челик Крај/Слој : Светла Мачка : Чешми.КООРДИНАТОР : 32 Флејта : 2 Должината на Тема : 11/16. Chamfer : Plug Теренот Кол Граници : H3. На аголна флејта во пред крајот на овие чешми натера чипови пред допрете.Ова намалување на утовар и затнување на флејта.

За стоката

Слична стока во категоријата