0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Акрилик 3D Правоаголник Ѕид Налепница DIY Огледало на Ѕидот Само Лепило Отстранлив за Ѕид Мурали Бања Dedroom Дневна Соба Оркестарот(27X42CM,Сребро)

Акрилик 3D Правоаголник Ѕид Налепница DIY Огледало на Ѕидот Само Лепило Отстранлив за Ѕид Мурали Бања Dedroom Дневна

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

Материјал : Направена од акрилик материјал, кој е на животната Средина-пријателски,водоотпорен,прицврстување.Светла и рефлективна површина, но не-стакло огледало.High-definition ласерско сечење процес.Големина Информации : Висина : 42", Ширина : 27", Дебелина од 1mm.може да се користи како внатрешна декорација, beautification, го прави внатрешен простор попространа од огледало рефлексија, а не за употреба како реална огледало.Лесно да се залепи и да ги отстраните : 3 D Елипсовиден Ѕид од Гипс Огледало е лесно фиксна со лепило од gumming и може да се отстрани без оштетување на ѕидот.Повеќе за Употреба : Погоден за мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакари, погоден за дневни соби, детски playrooms, ресторани, кујни, запишани во гимназиите, домашни канцеларии, ходници, тремови, итн.Инсталација методи : ве Молиме чисти ѕидот да биде украсена пред инсталацијата,Таму е заштитен слој на површината на огледалото за да се спречи гребење на огледало.Ве молам, тргни го исклучите во текот на користење и огледало ќе им стане јасно.Повеќе стилови 3 D ѕид налепници,ве молиме посетете Timeonline продавница.Акрилик 3 D Правоаголник Ѕид Налепница Огледало на Ѕидот Само Лепило Отстранлив за Ѕид Мурали Бања Dedroom Дневна Соба Оркестарот(27 X42 CM,Сребро)Материјал : acrylic Color : Silver Size : 27×42cm If сте во потрага за да заличи вашето простор или да направите една соба се појави поголем, овој декоративни огледало е одлично решение, бидејќи тоа им помага отскокнување светлина низ вашата соба, со што просторот се појави поголема и посветла.Како да се Користи?Ве молиме бидете сигурни дека вашата површина е многу мазни & чисти пред да аплицираат.Постојат филмови на овие огледала за да се спречи гребнатини или оштетување за време на транспортот, а вие треба да лупам филмовите исклучен пред да го користите.

За стоката

Слична стока во категоријата