0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BLACKMOON КОСА Бразилецот Богородица Ombre Коса Тело Бран Коса Ткаат 4 Снопови Необработени Богородица Човечка Коса Екстензии T1B/4/30 Мешани Должина 18 20 22 24 Инчен

BLACKMOON КОСА Бразилецот Богородица Ombre Коса Тело Бран Коса Ткаат 4 Снопови Необработени Богородица Човечка

DEN 3517.68
Това е достапна

Износот

Влажна коса со кул топла вода.Одберете масло слободни шампон за чистење на косата.Различни избори 8"-26".Gentley шампон на косата и исплакнете со млака вода.5)Губење на Квалитетот : Без пролевање, метежот слободни, природна коса, која може да биде завиткан, се мијат, боја и избелени.3)Губење на Тежина : 95-100g/Пакет,10"-26" достапни.Не спреј било вид на аеросол масло сјај на косата.(5)7 Дена без задоволни политика на враќање.(3) Professioanl човечка коса на фабриката : Ние само да се фокусираат на квалитетот богородица remy човечка коса производи,и не се мешаат било животно и синтетички влакна.(2)Строга контрола на квалитетот.Ако ние се испраќаат погрешна предмети и коса не е штета, ние прифаќаме се вратите и ние ќе плати за трошоците за враќање.4)Коса Weft : Двоен машина направени weft, Без пролевање.Откако ќе добиете коса и сакате да ги промените големината, стилот и бојата, ние може да го промени тоа за вас. Губење на Тежина и Должина : 100g/Пакет.Метежот слободни.Мека и мазна.

За стоката

Слична стока во категоријата