0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kehuashina PLA Филамент 2.85 мм Дијаметар на 3D Принтер - Сјајна Металик Сјај Свила Сребро Argent Сребрена - 1kg(2.2 LB) Свила Pla Гајтанот (Како Вистински Сребро) - 3D Печатач Материјали

Kehuashina PLA Филамент 2.85 мм Дијаметар на 3D Принтер - Сјајна Металик Сјај Свила Сребро Argent Сребрена - 1kg(2.2

DEN 549.60
Това е достапна

Износот

Сјајна и Метални Печати : Отпечатоци заврши со KEHUASHINA свила pla имаат мазна површина која е сјајна и металик, Совршен за уметност Толеранција : 0.02.Печати Температура : 190°C - 230°CRecommended Брзината на Печатење : 30мм/s Please се Обрне Внимание : Повлекол на филамент ако ви се случува да ја напушти вашето печатач inactive (неактивен) за somedays.Продавница оваа филамент во сува и запечатени кеса или кутија за да го продолжи животот на вашиот филамент.Кога складирање на филамент, ве Молиме да помине лабава крај преку дупка на работ на филамент ролна, ова може да се избегне конфузија.Тоа може да се хранат правилно и соодветно кога ќе го користат следниот пат.

За стоката

  :

Слична стока во категоријата