0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Petament Мачка Отпадоци Кутија,Целосно Ограден Отпадоци Кутија Има Мирис,го Спречува Урина и Отпадоци Истекување,Собранието Слободни,Лесен за Чистење Стилски Отпадоц

Petament Мачка Отпадоци Кутија,Целосно Ограден Отпадоци Кутија Има Мирис,го Спречува Урина и Отпадоци Истекување,Собранието

DEN 3359.76
Това е достапна

Износот

Целосно Затворен Отпадоци Кутија : Petament Целосно ограден отпадоци кутија има мирис внатре ѓубре кутија за да се намали мирис во вашиот дом.спречување на мачка пишам и отпадоци протекување надвор, ова ѓубре кутија решава проблеми дека мачките секогаш удар ѓубре надвор и направи хаос на подот.Дизајн : По мачката е природен инстинкт на индексирање дупки дизајниран тркалезна форма влезот што го прави мачки и мачиња удобно помине во и надвор.Мрежа платформа на влезот на мачка отпадоци кутија помага филтер повеќето од отпадоци од мачка на нозе, да се избегне отпадоци биде изведен на подот.Пријатен Изглед : ѓубре кутија е со пријатен изглед, не само што е функционална, туку добар изглед, мачката кутија е направен од Полистирен(PS), кој е многу здрав и да се направи површината поубава, во меѓувреме, исто така, обезбеди приватниот простор за вашите мачки и kitties, тоа се чини како модерен мебел.Лесен за Чистење : мачката отпадоци фах има лесен повлекување од фиока за да ги задржи добрите да се обезбеди нивната медиокритет пан останува чиста и мачка лента е со складирање за да се задржи лажичка и нешто друго во.како секојдневна употреба, само помалку работа за чистење на отпадоци послужавник.Пространа Кошница кутија : голем отпадоци кутија е со 7.2 инчи влезот кој е погоден за повеќето мачки и мачиња, Висок капацитет отпадоци фах можат да содржат повеќе од 8 литри или 270-унца мачка отпадоци, објект големина на : 24.17*15.9*14.6(L*W*H)Инчи.Имаме 3 мачки и се хранат нив со години, Секој ден ние треба да се исчисти нередот, за неколку часа или мирисот полн со мојата куќа, пред да можеме да имаат идеја за дизајн на отпадоци кутија за нив, Со ова ѓубре кутија, ние не треба да се чисти секој ден, тоа содржи мирис, дури и ако заборавив чистење него за дена, ѓубре нема да емитуваат на мирис.

За стоката

Слична стока во категоријата