0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Faber-Castell Компас, Хром

Faber-Castell Компас, Хром

DEN 573.36
Това е достапна

Износот

Брз-наместете компас за на училиште и колеџ.За кругови до Ø 340 mm.Вклучува калај со резервни делови и води.Произведени во Германија.Faber-Castell Брзо поставување compasses се наменети за ученик користат во училиште и на факултет.Со својот нов модерен, ергономски нога дизајн таа гарантира дека тоа е сосема user-friendly за сите.Ова се спроведе има силна опрема воланот на вредноста, во собата во линискиот компас главата.На compasses работа за кругови до 340mm.Секој случај содржи резервни делови и води.

За стоката

Слична стока во категоријата