0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Деца Девојки Облека 3pcs Бебе Romper Облека Поставен Девојка Флорални Jumpsuit+Рака Здолниште Облека

Деца Девојки Облека 3pcs Бебе Romper Облека Поставен Девојка Флорални Jumpsuit+Рака Здолниште Облека

DEN 263.52
Това е достапна

Износот

100% Памук. ✿Материјал : Памук,удобно и мека,На задната рака е крос-комплет.На headband треба да бидат врзани во еден лак со себе. ✿Polka точка,suspender здолниште,цветни печати,здолниште,краток/Долг ракав,летаат ракав,коленото должина на здолниште,летен зимски romper. ✿Повеќе начин на носење : кошула и здолниште може да се преземат, освен и одговара другата облека.Погоден за возраст од 0-6 месеци 6-12 месеци 12-18 месеци 18-24 месеци 3-4t 4-5t 5-6t. ✿На облека направи вашето бебе повеќе прекрасна и шармантна,Одлична за обичните, Секојдневни, партија или слика пукаат. ✿Пакет Се Вклучени : 1* Romper+1*Здолниште+1*Headband.Ве молиме ch.

За стоката

Слична стока во категоријата