0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Aibesy 1KG/ Гајтанот MAX PETG Транспарентен Филамент 1.75 mm Дијаметар Високо ниво на Транспарентност Печатење Материјал заменливите патрони за уредите за 3D Печатачите Цртањ

Aibesy 1KG/ Гајтанот MAX PETG Транспарентен Филамент 1.75 mm Дијаметар Високо ниво на Транспарентност Печатење

DEN 2184.00
Това е достапна

Износот

Печатење Температура : 230℃-260℃ (446℉-500℉).Филамент Дијаметар : 1.75 mm (Димензионални Точност +/- 0.02 mm). 1kg/ гајтанот (прибл. 2.2 lbs) PETG филамент за 3d печатари.Гајтанот Дијаметар : 7.8 инчен; Гајтанот Ширина : 2.6 инчен; Гајтанот Центар Дупка со Дијаметар : 2.20 инч. (прибл.).Vacuumed запечатени.Карактеристики : 1kg/ гајтанот (прибл. 2.2 lbs) високо ниво на транспарентност PETG филамент за 3d печатари.Филамент Дијаметар : 1.75 mm (Димензионални Точност +/- 0.02 mm) Печатење Температура : 230℃-260℃ (446℉-500℉) Гајтанот Дијаметар : 7.8"; Гајтанот Ширина : 2.6"; Гајтанот Центар Дупка со Дијаметар : 2.20". (прибл.) Vacuumed запечатени.Спецификации : Количина : 1 Гајтанот Боја : Транспарентна Материјал : PETG Дијаметар : 1.75 mm Објект Тежина : 1225g/ 2.7 lb.Пакет Листа : 1 Гајтанот * Филамент (1kg).

За стоката

Слична стока во категоријата