0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Шарени Beaded Мода Телефон Lanyard Додаток, Универзална Crossbody Мобилен Телефон Lanyards, Мобилен Телефон Lanyard Компатибилен со Повеќето паметни телефони (Бисер Браун)

Шарени Beaded Мода Телефон Lanyard Додаток, Универзална Crossbody Мобилен Телефон Lanyards, Мобилен Телефон Lanyard

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

BEADED ТЕЛЕФОН МАТЕРИЈАЛ : Овие телефон lanyard шарм се направени од faux бисер/акрилик монистра/полимер глина, стринг се прави на силни најлон јаже, силна и цврста, не е лесно да се скрши.АНТИ-ИЗГУБЕНИ ФУНКЦИЈА : Оваа креативна мобилен телефон lanyard лесно може да се додадат на телефонот случај да се спречи паѓање, губење или кражба.СОВРШЕН ПОДАРОК : мода мобилен телефон lanyard е сладок подарок за девојка, жена, мајка на родендени, годишнини, празници, graduations, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, итн.BEADED ТЕЛЕФОН LANYARD ГОЛЕМИНА : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете 1-2 инчи разлика.Ве молиме имајте во предвид дека lanyard string монистра може да има мали варијации на бои КОМПАТИБИЛЕН : Лесно прикачен преку било случај со полнење дупка, брзо и лесно.

За стоката

Слична стока во категоријата