0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YZFGY Тресење Покрие Тесен Цвест Ѓубрето Дома Спалната соба Дневна Соба Хартија Кошница Кујна Бања Пластични Флип Ѓубре Може да корпата за Ѓубре (Боја : Сива)

YZFGY Тресење Покрие Тесен Цвест Ѓубрето Дома Спалната соба Дневна Соба Хартија Кошница Кујна Бања Пластични Флип

DEN 2685.84
Това е достапна

Износот

Изработени од еколошки материјали, анти-капка носат, издржливи.Интимни дизајн, прецизната изработка, оригиналност, кои ви даваат топол дом искуство.Изолација на мирис, лесна за чистење, нога отворена, без виткање и напор.Применливи простор : дневна соба, студија, спална соба, кујна, тоалет, канцеларија. 1, користејќи набивање PP материјал, густа и мазна, носат-отпорни, и издржливи.Добредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница има различни ѓубре лименки за да изберете од.Доверба доаѓа од квалитетот, а остатокот увери е конечната одлука.Посветен на сите, само за да го направат вашиот живот полесно, постојат паметни ѓубре лименки, педалот-тип на ѓубре лименки, покриени ѓубре лименки, круг ѓубре лименки и други различни стилови, само за да го подобрите вашето семејство стил.Ѓубре тип : хартија basket Applicable сцена : дома use Shell материјал : plasticshape : rectangle Opening и затворање метод : лулка type Thank ти многу за вашата покровителство, ние ќе го организира испорака за вас во прв пат, нашата времето за испорака е 15~20 работни дена, и враќање време е 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас во времето, ние ќе бидеме во вашата услуга 24 часа day Thank ти многу за вашата покровителство, ние ќе го организира испорака за вас во прв пат, нашата времето за испорака е 15~20 работни дена, и враќање време е 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас во времето, ние ќе бидеме во вашата услуга 24 часа на ден.

За стоката

Слична стока во категоријата