0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
kjhgk Обновливи Ресторан Кантина Штитови Со Јасно Видливи Прозорец Мие Лицето Bandanas

kjhgk Обновливи Ресторан Кантина Штитови Со Јасно Видливи Прозорец Мие Лицето Bandanas

DEN 95.76
Това е достапна

Износот

☀Изработени од еколошки материјали, влага-доказ, меки и удобни. ☀Најдобар придружник на отворено.На сите-во-едно ултра-лесен дизајн го прави побезбеден отворено. ☀Се задржи ни од прашина и останете здрави, еколошки, меки, удобни. ☀Широка примена : погоден , како што риболов, велосипедизам, пешачење, кампување, мотоциклизам, лов, јога,Патување, и други видови на спорт, лесно да се носат. ☀Ова е погоден за повеќето луѓе, вклучувајќи ги и возрасни лица, млади луѓе, исто така погоден за повеќето секојдневни работни места како што се плус, работилници, куjни и ресторани.Информации : Применливи предмети : мажи и жени, млади и постари children Occasions : било occasion Color : Како слики show Size : appro. 18x12 cm / pc Weight : 15 g / pc Package Содржина : 1 x Shield Note : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.

За стоката

Слична стока во категоријата