0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Памук Париз Сет Постелнина, Париз, Ајфеловата Кула Тематските Ватенка/Прекривки Покрие Сет, Момчиња, Девојки Кревети И Постелнина, Полн/Кралицата Големина, Јоргова

Памук Париз Сет Постелнина, Париз, Ајфеловата Кула Тематските Ватенка/Прекривки Покрие Сет, Момчиња, Девојки

DEN 3117.60
Това е достапна

Износот

100% Памук.Увезени. 100% Памук НАЈДОБАР ДИЗАЈН : ИСТО НА СЛИКАТА, Париз, Ајфеловата Кула Тематските Прекривки Покрие Сет, Полна/Кралицата Големина од Deco Mood.СЕТ ВКЛУЧУВА : 1x Надолу-Алтернатива Утешителот (Микрофибер-Бела) 1x Прекривки Маска, 1x Рамен Лист, 2x Pillowcases Вкупно 5 Компјутери.ДИМЕНЗИИ : Утешителот : 77" x 85" (195 см x 215 цм), ПРЕКРИВКИ ги ПОКРИЕ : 79" x 86" (200x220cm), РАМЕН ЛИСТ : 86" x 95" (220x240cm), Pillowcases : 20" x 28"(50x70cm).ПОСТАВЕН ДИЗАЈН - шик и уникатни дизајни додава нежен допир на елеганција да било спалната соба.Брз начин да се освежите и целосно да го промени изгледот на спалната соба без голем трошок со еден допир.Машина Перат : Машина за миење на 40 степени.Додадете боја на вашата спална соба со нашите уникатни дизајни.Преуредување на вашата спална соба декорација на вашиот задоволство.Совршен подарок идеја за вашата сопруга, сопруг, мајка, татко, сестра, брат, пријатели и сите други најблиски.Кога тие се отвори овој тие ќе бидат среќни, па со убави дизајни и живописни бои.Турски Памук Квалитетот ви нуди длабоко спие искуство.Лесен за употреба.Додава вистинска вредност и длабочината на вашата спална соба декорација.Како производител на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Спијат добро.

За стоката

Слична стока во категоријата