0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ли е двонасочна Guppy Одгледувачот

Ли е двонасочна Guppy Одгледувачот

DEN 210.00
Това е достапна

Износот

Доаѓа со капак и карактеристики отстранлив -inch V-инчен партиција.Се користи како созревање резервоарот за срј.Има странични отвори за оптимален проток на вода.Ли е двонасочна Guppy Одгледувачот е идеален за изолирање на повредени или агресивни риби.

За стоката

Слична стока во категоријата