0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SHENYUAN Црна 2 ПАРЧИЊА Автомобилот Задни на Фендер Поздравниот Кал Клапи Чувари Агол Агол за Infiniti Q50 2014-2017 Задниот Браник Усна Canard Исклучителна

SHENYUAN Црна 2 ПАРЧИЊА Автомобилот Задни на Фендер Поздравниот Кал Клапи Чувари Агол Агол за Infiniti Q50 2014-2017

DEN 3777.36
Това е достапна

Износот

Нерѓосувачки челик, полиран хром финиш. -Нема Измени или Сечење е Потребно. - Квалитет и Fitment. -Ја подобрува Изгледот и Аеродинамичен Сите одеднаш. -Ја подобрува Спортски Изглед за Вашиот Автомобил.Поради прирачник за снимање, ќе има отстапувања помеѓу вистински објект и слика, но тоа нема да влијае на употребата на сила.Ве молиме потврдете дали тоа е компатибилна со вашиот автомобил, ви благодариме!Пакет се Вклучени : 2x Задни за Фендер Поздравниот Кал Клапи Guards Fitment : за 2014-2017 за Infiniti Q50 Specification : -Тип : Заден за Фендер Поздравниот Кал Клапи Чувари-Боја : Unpainted Црно-завршна Површина : Unpainted-Поставување на Возило : Rear Feature : -Супер Лесен и Издржливи.-Нема Промена или Сечење е Потребно.- Квалитетот и Fitment.-Ја подобрува Изгледот и Аеродинамичен Сите одеднаш.-Ја подобрува Спортски Изглед за Вашиот Автомобил.-Професионалната инсталација е препорачливо.

За стоката

-Type:
Rear for Fender Splash Mud Flaps Guards
-Color:
Unpainted Black
-Surface Finish:
Unpainted
-Placement on Vehicle:
Rear
Feature:
-Super Lightweight and Durable. :
-No Modification or Cutting Required. :
- Quality and Fitment. :
-Improves Appearance and AeroDynamic All at Once. :
-Improves the Sporty Appearance for Your Car. :
-Professional installation is highly recommended. :

Слична стока во категоријата