0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови Дното Гумени Нозе Нога Маска за IBM Lenovo Thinkpad X230S X240 X240S Серија

Нови Дното Гумени Нозе Нога Маска за IBM Lenovo Thinkpad X230S X240 X240S Серија

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

Состојба : Оригинални нов и Висок квалитет на Competible Модел : Thinkpad T440 S T440 T440 P T540 W540 T540 P X230 S X240 X240 S Гаранција : 3 Месец Пакет вклучуваат : 4x Thinkpad T440 S T440 T440 P T540 W540 T540 P X230 S X240 X240 S Гума Нога.

За стоката

Слична стока во категоријата