0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сурфер Момче Бранови Силуета Ѕид Налепници Mural Спорт Дома Декор за девојки Спална соба Сурфање Surf Винил Ѕид Decals Одмор G717 97x57 cm

Сурфер Момче Бранови Силуета Ѕид Налепници Mural Спорт Дома Декор за девојки Спална соба Сурфање Surf Винил Ѕид

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Квалитет на материјалот : на ѕидот налепници се направени од мат винил материјал, не-токсични и не-луто мирис, па може да ги користите за долго време безбедно; И лесно може да се откине хартија зад ѕидот налепница со рака.Безбедност за Семејствата : Изработени од еко-пријателски винил, мастила и лепило, содржат не-токсични и се мирис слободни, чување на вашите семејства далеку од хемикалии се штетни. Стави дизајн и филмот на површината на екранот, а потоа внимателно се отстрани трансфер филм. Подготви свој ножици, ножеви и картички. Ставете трансфер филм на дизајнот.

За стоката

single package :
Model:
Wall Sticker
Scene:
Wall
Features:
environmental protection, waterproof...
Material:
Vinyl wall sticker
Category:
wall, tile, window sticker
100% brand new and high quality :
Material:
Vinyl PVC wall sticker
Easy to use:
choose a smooth, clean and dry surface.
Peel off the stickers one by one. Place the adhesive on a flat surface without pressing them so that it can be pulled out and repositioned. :
If the effect is satisfactory, press the bubble outward to bring it closer to the surface. :
The decal is easy to remove, but cannot be reused/replaced :
how to use:
1. Prepare your own scissors, knives and cards. :
2. Paste the transfer film onto the design. :
3. Scratch the card repeatedly to avoid air bubbles. :
4. Put the design and film on the surface of the display, and then carefully remove the transfer film. :

Слична стока во категоријата