0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HARNN Јасмин Природен Шампон и Балсам Со Сертифицирани Органски Сончогледово Семе на Нафта се Поставени 2.

HARNN Јасмин Природен Шампон и Балсам Со Сертифицирани Органски Сончогледово Семе на Нафта се Поставени 2.

DEN 4783.20
Това е достапна

Износот

Сет се состои од : HARNN Јасмин Природен Шампон 230 ml x 2. HARNN Јасмин Природен Балсам 150 g х 2. HARNN Јасмин Природен Шампон : се Збогати нежна коса со SLES слободни шампон, содржат сертифицирани органски Сончогледово Семе на Нафта да се донесе дополнителна влага безживотно коса.Meadowfoam екстракт обезбедува тешка, природни сјај и ги штити косата од топлина штета и сончева светлина.Плус, Мулти-Витамини помага да се зајакне и да се обезбеди здрав сјај со опојни арома од Сијамски Јасмин етерично масло.HARNN Јасмин Природен Балсам : Концентрирани Со Мулти-Витамини Комплекс Кој Директно им Помага на Подобрување на Здрава Коса Услови.Meadowfoam Екстракт Дава Природни Сјај И Ги Штити Косата Од Топлина Штета И Штетни Сончева Светлина.Моќна Состојка Од Сертифицирани Органски Сончогледово Семе На Нафта Да Се Донесе Дополнителна Влага Безживотно Косата Со Подигнување Арома Од Сијамски Јасмин Етерично Масло.HARNN Јасмин Природен Шампон : се Збогати нежна коса со SLES слободни шампон, содржат сертифицирани органски Сончогледово Семе на Нафта да се донесе дополнителна влага безживотно коса.Meadowfoam екстракт обезбедува тешка, природни сјај и ги штити косата од топлина штета и сончева светлина.Плус, Мулти-Витамини помага да се зајакне и да се обезбеди здрав сјај со опојни арома од Сијамски Јасмин етерично масло.HARNN Јасмин Природен Балсам : Концентрирани Со Мулти-Витамини Комплекс Кој Директно им Помага на Подобрување на Здрава Коса Услови.Meadowfoam Екстракт Дава Природни Сјај И Ги Штити Косата Од Топлина Штета И Штетни Сончева Светлина.Моќна Состојка Од Сертифицирани Органски Сончогледово Семе На Нафта Да Се Донесе Дополнителна Влага Безживотно Косата Со Подигнување Арома Од Сијамски Јасмин Етерично Масло.

За стоката

Слична стока во категоријата