0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Подигнете Компјутерски Хард Диск Caddy Заградата TrackPoint Капа за Lenovo ThinkPad T470 T480 T570 P50 P51 P51s P70 P71 P72 E460 E480 E485 E580 E585 R480 L560 L570

Подигнете Компјутерски Хард Диск Caddy Заградата TrackPoint Капа за Lenovo ThinkPad T470 T480 T570 P50 P51 P51s

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

Хард Диск Caddy Заградата + Track Point Капа за Леново Think Pads.Загарантирана да Одговара на Следните Модели : T470 T480 T570 P50 P51 P51s P70 P71 P72 E460 E480 E485 E580 E585 R480 L560 L570. Вклучува 1 - Хард Диск Caddy Заграда, 1 - Track Point Капа.Хард Диск Caddy Заградата + Track Point Капа за Леново Think Pads.Загарантирана да одговара на следните модели : T470 T480 T570 P50 P51 P51s P70 P71 P72 E460 E480 E485 E580 E585 R480 L560 L570. Вклучува 1 - Хард Диск Caddy Заградата и 1 - Track Point Капа.

За стоката

Слична стока во категоријата