0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NIUASH Автомобил Кал Клапи Фендер Авто Кал Поздравниот Чувари 4pcs Автомобил Декорација,за Рено Fluence 2008-

NIUASH Автомобил Кал Клапи Фендер Авто Кал Поздравниот Чувари 4pcs Автомобил Декорација,за Рено Fluence 2008-

DEN 2241.60
Това е достапна

Износот

Изработен од ABS пластика.Тоа може да работат безбедно во сите груби средини, носат-отпорни, отпорни на топлина, ниска температура отпорни, и издржливи.На mudguard штити долниот дел на хармоника од снег, сол, песок, карпи и други остатоци од тркалата.Нашите fenders имаат добра еластичност, отпорност на абразија и отпорност, и не се лесно да се деформира.Проширување и задебелување можат подобро да се покрие депозити.Автомобилот поздравниот guard е прилагодено за инсталација и боја заштита, убава и Лесно да се чисти.Професионална изработка, производство ги исполнува строгите производство стандарди, исклучителна изработка, може совршено да се вклопи во вашиот модел.Инсталацијата на оригиналот, на автомобил дупка нема да предизвика оштетување на автомобилот тело.Според оригиналните автомобил на податоци дизајн, автомобилот е посветен, строго конзистентни и совршено се вклопуваат, и не влијае на отворање и затворање на вратата. 100% сосема нов и висок quality Material : ABS plastic For "Рено" fluence 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016(Компатибилност е за повикување само.Ве молиме споредете на фендер со оригиналниот фендер пред да го купат!)Боја : Black Packing вклучува : 4 парчиња/set (2 предни + 2 задни)Инсталација Забелешки : 1. Заострување на оригиналниот автомобил завртки на дното на количка со wrench2. Ги собереш на mudguard, позиција добро, и да ја инсталирате screws3. Инсталирање на шрафовите во соодветните дупки на mudguard.4. Останатите монтажа дупки може да се installed Note : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел пред ставање на ред.LWD.

За стоката

Слична стока во категоријата