0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Safe Бебе Ноктите Машина, Бебе Помине Clipper, Електрични Бебе Нокти Датотека за Нега на Ноктите, Електрични Педикир Сет за Доенчиња и мали Години(Розева)

Safe Бебе Ноктите Машина, Бебе Помине Clipper, Електрични Бебе Нокти Датотека за Нега на Ноктите, Електрични Педикир

DEN 678.96
Това е достапна

Износот

Smart Менувачот : Погоден за сите возрасти, ноктите дебелини, hardnesses и интелигентна контрола на трим сила. Ротирајте ги прстите лево и десно за да ја заврши кружни сечење.Можете да го намали вашето бебе е ноктите додека спие!. Чиста и хигиенски : Исечените нечистотија е вовлечени во остатоците контејнер под дејство на високо-брзински центрифугалните сили за ефикасно спречување нечистотијата од случајно летаат наоколу.Smart Менувачот : Погоден за сите возрасти, ноктите дебелини, hardnesses и интелигентна контрола на трим сила. Вметнете 2 парчиња од AAA батерии 3.Спречување на вашето бебе од гребење самите со своите остри нокти!Вашето бебе е безбедноста во ноктите грижа е важно.Целосна Фитинг Лак : Заштитна протезата со еден отвор кој се вклопува удобно против прсти, ефикасно спречување случајно повреди и подобрување на удобност.Дизајниран за да безбедно и брзо се намали и полски мали прсти и нокти за бебиња и возрасни.Функција : 1.Употреба : 1.Усвојување на повеќето напредни CNC обработка технологија : прецизност алатка прилагодување може да достигне 0.Чиста и хигиенски : Исечените нечистотија е вовлечени во остатоците контејнер под дејство на високо-брзински центрифугалните сили за ефикасно спречување нечистотијата од случајно летаат наоколу.01 mm, што ја подобрува средување искуство многу пати. Ги собереш од левата рака на десно, ноктите остатоци насекаде Спецификација : Предмет Тип : Електрични Помине Clippers Батерија : 2 парчиња AAA батерии (батерии не се вклучени) Бучава : . Донесува најдоцна во CNC обработка технологија : прецизност алатка прилагодување може да достигне 0.Иновативни шок апсорпција технологија : Ефикасно сузбивање на употребата на бучава, се користи помалку од 50d B волумен, тивко и ниско ниво на бучава и подобрување на употребата искуство неколку пати. Целосна Фитинг Лак : Заштитна протезата со еден отвор кој се вклопува удобно низ прсти, ефикасно спречување случајно повреди и подобрување на удобност.

За стоката

Item Type:
Electric Nail Clippers
Battery:
2 pieces AAA batteries (batteries not included)
Noise:
Package list:
1 x Electric Nail Clippers :
1 x manual :

Слична стока во категоријата