0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Polyphaser DGXZ+15TFTF-А Coax Молња Заштитник 800 MHz-2.5 GHz

Polyphaser DGXZ+15TFTF-А Coax Молња Заштитник 800 MHz-2.5 GHz

DEN 168.00
Това е достапна

Износот

Фреквентен Опсег 800 MHz да 2500 MHz.Вметнување на Косата помалку од 0.1 d B.GPS и Топ Кула за заштитник.Weatherized Страната или Bulkhead Планината.Polyphaser DGXZ+15 TFTF-Хибрид Multistage Coax Заштитник 800 MHz-2.5 GHz.DC Помине ракување.Мулти-Предаватели Молња Заштита TNC Женски-TNC Женски конектори(Пренапони страна/Заштитени Страна).Bulkhead Планината или Прирабница Планината.

За стоката

Слична стока во категоријата