0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бакнеж, Гел Фантазија Ноктите Goodie Кеси, 24 Count

Бакнеж, Гел Фантазија Ноктите Goodie Кеси, 24 Count

DEN 311.76
Това е достапна

Износот

Ноќта На Вештерките Во Ограничено Издание.Сјај-во-Мрак.Нема LED Светло е Потребно, Гел Заврши Пред потполно да се Излечи.За да се добие ноктите блескав, едноставно ги одржи до светлина за 30 секунди.Листата е 1 Пакет на Ноктите.Бакнеж Гел Фантазија ноќта на Вештерките Средна Должина Бадемово Форма Сјај-во-мрак Нокти • Ултра Мазна Завршница.Стил Име : # 82650/ HKGND04 Goodie Кеси (Spider & Spider Webs w/ Faux Камења) • 24 Нокти во пакет, Листата е 1 пакет.Овие нокти се сјајни.Ограничено Издание! • Нема LED Светло е Потребно.Гел Заврши Пред потполно да се Излечи.Лепило јазичиња (Лист вклучени) & Розова Лепак Вклучени, се Носат Надвор од 7 дена не е препорачливо.• Целосна Покрие Лепак На Ноктите. • Прекрасна Дизајнирани Нокти Дома , Лесен за употреба.• Да се чува Вон Дофат на Деца.Автентични Бакнеж Производ.

За стоката

Слична стока во категоријата