0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Новороденото Бебе Девојка Плетени Облека Копчето Оглавник Кавга Врвот+Drawstring Шорцеви Лето Ребрести Облека Сет

Новороденото Бебе Девојка Плетени Облека Копчето Оглавник Кавга Врвот+Drawstring Шорцеви Лето Ребрести Облека Сет

DEN 71.76
Това е достапна

Износот

Памук. 2 Piece Новородено Бебе Девојка Плетени Ребрести Шорцеви Облека.Деца Бебе Девојки Лето Шорцеви Сет, Памук Мешавина, Супер Мек и Удобен, Дише.Без ракави Оглавник Ребрести Сечење на Врвот, Ивица Шорцеви, Кавга Шорцеви, 2pc Бебе Девојка Рака Ребрести Сет, направи вашето бебе повеќе привлечни и симпатична!.Бебе девојка лето плетени краток сет шарени тимови е СОВРШЕН за Секојдневна Секојдневен Носат, Роденденски Подарок, Бебе Туш, Доаѓа Дома Облека, Плажа, Одмор, Playwear, Внатрешна и Надворешна, Фотографија или на било кој повод. 2 Piece Бебе Девојка Облека во Собата за 3m 6m 9m 12m 18 милиони 2t новородено бебе дете девојки, вашето бебе мора да се добие тони комплименти на тоа.ПАКЕТ : 1* Блузи +1* Шорцеви.Новороденче Девојки Поврзана Шорцеви Поставите Копчето Оглавник Кавга Кошула Врвот+Солидна Шорцеви со Headband 3 Pcs Лето Outfit Size Табела : Години : 0-3 Months Top Должина : 28cm/11.02"; Биста 2 : 22.5 cm/8.9"Половината 2 : 18cm/7.08" ; Шорцеви Должина 18cm/7.08"Возраст : 3-6 Months Top Должина : 30cm/11.81"; Биста 2 : 23.5 cm/9.3" Половината 2 : 19cm/7.48"; Шорцеви Должина 19cm/7.48"Возраст : 6-12 Months Top Должина : 32cm/12.59"Биста 2 : 24.5 cm/9.6"Половината 2 : 20cm/7.87"; Шорцеви Должина 20cm/7.87"Возраст : 12-18 Months Top Должина : 34cm/13.38"; Биста 2 : беа 25,5 cm/10.2"Половината 2 : 21cm/8.26"; Шорцеви Должина 21cm/8.26" Возраст : 18-24 Months Top Должина : 36cm/14.17"; Биста 2 : 26.5 cm/10.43"Половината 2 : 22cm/8.66"; Шорцеви Должина 22cm/8.66" Пакет : 1pc Врвот+1pc Шорцеви+1pc Headband.

За стоката

Слична стока во категоријата