0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Орално-Б ГЕНИЈ X LUXE Електрична Четка за заби со 7 Орално-Б Замена Четка Глави и Четка за заби Случај, Црна Антрацит

Орално-Б ГЕНИЈ X LUXE Електрична Четка за заби со 7 Орално-Б Замена Четка Глави и Четка за заби Случај, Црна Антрацит

DEN 5998.56
Това е достапна

Износот

Орално-Б ГЕНИЈ X LUXE 10000 со вештачка интелигенција има научено од илјадници човечки четкање однесување и веднаш се препознава вашиот четкање стил.Ви дава секојдневно личен тренер за да ги покријат сите области рамномерно, со точниот износ на притисок за право време.Bluetooth технологијата за да го поврзете со вашиот паметен телефон.Вклучува : батерија се справи со, 7 четка глави, полнач и патување случај која може да ја полните вашата четка за заби и паметен телефон.Орално-Б е #1 стоматолог-се препорачува четка за заби бренд во светот.На Орално-Б 10000 гениј x luxe ви помага четка како стоматологот го препорачува.Тоа е револуционерна вештачка интелигенција технологијата која му овозможува да ја признае вашата четкање стил и тренери вас за твоите најдобри резултати секојдневно.Тоа доаѓа со батерија се справи со, 7 четка глави, полнач и патување случај која може да ја полните вашата четка за заби и паметен телефон.Најдобро од сè, тоа е доведена до вас од страна на Орално-Б – #1 На брендот се користи од страна на стоматолози во светот.Забелешка : Вашиот телефон мора да поддржува Bluetooth 4.0 (или повисоко)/Bluetooth Smart со цел да го спарите вашиот справи.Компатибилен смарт-телефони се наведени во App Store(СМ) или Google Play.Внимание : Следете го вашиот smartphone е прирачник за корисникот за да се обезбеди вашиот телефон/полнач е дизајниран за употреба во бања средина.На батерија четка за заби содржи радио модул кој функционира во 2,4 да 2.48 GHz бенд со максимална снага од 1m W.Во некои ограничени ситуации, вашата четка за заби може да се исклучи поради близина на електромагнетните полиња во опсег од 621 да 714 MHz.Ова не е штетна за вашата четка за заби; можете да го вклучите повторно да продолжите со четкање.

За стоката

Слична стока во категоријата